Testování zaměstnanců od 17.1.2022

Od 17.1.2022 platí povinnost testovat všechny zaměstnance 2x týdně

Kdo se testuje

Výjimky

Kdo se odmítne testovat

Evidence testů

Postup při pozitivním výsledku.

Návrat na pracoviště

Příspěvek na testy

Informace platné k 6.1.2022


Deprecated: Soubor Šablona neobsahuje souboru comments.php je od verze 3.0.0 zastaralý a není k dispozici žádná alternativa. Používejte soubor comments.php ve vaší šabloně. in /www/sites/4/site73294/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

8 komentářů: “Testování zaměstnanců od 17.1.2022”

 1. Petr Přibyl napsal:

  Dobrý den.
  Pokud je firmě pracuje více např. 20 lidí v jedné budově a u jednoho se prokáže pozitivní antigenní test, jdou do karantény i ostatní pracovníci, se kterými byl v kontaktu? Jedná se mi samozřejmě o stav od 17.1.2022.
  Děkuji s Pozdravem Petr Přibyl

 2. Ludmila Bláhová napsal:

  Dobrý den, tedy neplatí, že „karanténa se vztahuje na osoby, které měly rizikový kontakt s člověkem, jenž je prokazatelně nakažený covidem, což má stvrzeno testem. Za rizikový kontakt se počítá každé nezarouškované setkání uvnitř, venku jsou to ta, kde absentovala rouška, trvalo to déle než patnáct minut a vzdálenost byla menší než půl druhého metru.
  Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/nova-pravidla-prehledne-izolace-karantena-ockovani-vyhody-antigenni-pcr-testy.A220110_190014_ln_domov_lros“ ?
  Děkuji.

 3. Lucie Velikova napsal:

  Dobrý den,

  pokud je člověk OSVČ, jakým stylem vede vlastní evidenci, pokud se samotestuje a jak se prokazuje např. při vstupu do firmy, kde vykonává práci ? Máme právo vidět zaznamenané výsledky jeho testů ? Děkuji.

 4. Pozitivně testovaný pracovník v práci jde ihned do karanteny. Co rodinni příslušníci? Při prokázáni pcr testem zůstavaji v karanteně. Plati to i při pozitivitě antigennim testem?