Vyhlášena cena nafty od 1.7.2023

Od 1.7.2023 se mění vyhlášena cena za 1 litr motorové nafty pro účely cestovních náhrad.

Nová hodnota je 34,40 Kč

Nahrazuje se tak dosavadní hodnota 44,10 Kč za litr.

ForeFront Certification

S radostí oznamujeme, že se naše společnost stala hrdým partnerem přední certifikační společnosti s globálním dosahem ForeFront Certification ltd. Tato spolupráce posílí naši schopnost poskytovat vám nejvyšší standardy a kvalitu v našich službách.

Certifikace je důležitým prvkem moderního světa podnikání. Pomáhá zajišťovat, že vaše společnost splňuje mezinárodně uznávané normy a standardy v oblastech jako kvalita, bezpečnost, životní prostředí a další. Spolupráce s tímto respektovaným certifikačním partnerem nám umožňuje nabízet vám pouze ty nejlepší služby.

Vzhledem k globálnímu dosahu ForeFront Certification ltd. budeme schopni působit s jistotou a důvěrou po celém světě. Síť partnerů a odborníků zajišťuje, že jsme schopni přistupovat k nejnovějším poznatkům a technologiím ve světě obchodu a průmyslu. Tím se zvětšuje naše kapacita neustále se rozvíjet a inovovat, abychom vám mohli přinášet inovativní a konkurenceschopné řešení.

Pro nás je tato spolupráce důležitým milníkem, který nás motivuje k dalšímu zdokonalování našich procesů a poskytovaných služeb. Jsme si vědomi, že vaše důvěra a spokojenost jsou základem našeho úspěchu, a naše partnerství s certifikační společností ForeFront Certification ltd. je dalším důkazem našeho závazku k vám.

Věříme, že tato nová etapa našeho podnikání přinese mnoho výhod pro naše zákazníky a partnery. Budeme se nadále snažit překračovat očekávání a vybírat nejlepší cesty, které přinášejí vzájemný prospěch všem zúčastněným stranám.

Děkujeme vám za vaši podporu a důvěru, kterou jste nám vložili. Společně se těšíme na budoucí úspěchy a další společné projekty.