Vánoční uzavření kanceláře

Vážení obchodní partneři

Celý rok se pro vás snažíme poskytovat co nejkvalitnější služby, což znamená i dodržování všech zákonem stanovených termínů. Rok 2021 byl velmi náročný, snažili jsme se a nadále se snažíme, poskytovat co nejlepší péči a zajistit veškeré úlevy a dotace, které bylo možné získat. Pracovali jsme pro Vás neúnavně a vytrvale i přes omezení spojená s koronavirem.

V letošním roce Vánoční svátky poskytují možnost odpočinku pro nabrání nových sil a trávení chvil v kruhu rodinném. Proto jsme se rozhodli uzavřít kancelář již v pátek 17. 12. 2021 a znovu ji pro vás otevřít v novém roce v pondělí 3. 1. 2022.

Tímto vás prosíme o doručení všech dokladů k DPH za měsíc listopad nejdéle 10. 12., aby bylo možné je včas zpracovat. Poslední možné úpravy budou v pátek 17. 12., kdy budou všechny DPH a KH odevzdána.

V případě velmi nepravděpodobné situace, že vám bude doručena výzva do datové schránky, mějte prosím na paměti, že není potřeba ji hned otevírat. Naopak, zpráva je doručena fikcí až po deseti dnech. V takovémto případě nás prosím kontaktujte, situaci budeme neprodleně řešit. 

Samozřejmě pro vás budeme po celé volno na telefonu či emailu a v případě naléhavých situací není problém nás kontaktovat.

Děkujeme

Za celý tým ACM Czech, s.ro.

Ing. Vladimír Žďárský

ACM Czech, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Čtěte také

Registrace k DPH

Registrace k DPH Registrace k DPH může nastat ze dvou důvodů: Prvním je překročení obratu (všechny příjmy) stanoveným zákonem (2022–1 milion, 2023–2 miliony Kč) za 12 měsíců

Číst více >>
Změna vyhlášených cen PHM

S platností od 14.5.2022 se mění výše vyhlášených cen PHM používaných pro výpočet cestovních náhrad. Vyhláška .č 116/2022 Sb. tak reaguje na prudký růst cen.

Číst více >>